České realitní kanceláře

M&M Reality - o společnosti

Společnost M&M reality holding a. s. je českou společností, který se zabývá zprostředkováním prodeje nemovitostí, správou a pronájmem objektů. Mezi její další služby patří také finanční a právní poradenství v oboru realit. Společnost disponuje i vlastní reklamní agenturou. V České republice působí již od roku 2006 a v médiích se můžeme dočíst, že se jedná o jedničku na českém trhu s realitami.

Historie

Společnost M&M reality byla založena 1. ledna 2005. Počátky firmy jako takové však sahají do roku 1998. Na počátku všeho stálo občanské sdružení fyzických osob. Z nich se pak postupem časy staly první virtuální stavebniny. Na jejich základech pak vznikla stavební firma a družstvo. S rokem 2004 přišla myšlenka vybudování středoevropské (později i východoevropské) sítě realitních kanceláří. Po úspěšném vstupu na český trh s realitami v roce 2006 potkal společnost stejný úspěch v roce 2008 i na Slovensku. V roce 2010 došlo k fúzi se společností HBC reality

Situace v ČR

Napříč Českem má společnost vybudovánu hustou síť poboček a finančního zázemí. Celkový počet poboček převyšuje číslo 150 a počet realitních makléřů, kteří pro společnost pracují, přesahuje 2300 osob. K jejich velkému navýšení došlo po roce 2011, kdy počet klientů společnosti přesáhl 25 000. V tomto zmíněném roce kupříkladu firma prodala nemovitosti za zhruba 12 miliard korun.